Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) ilgamečiai draugai, projektų dalyviai – dalyvavo didžiausioje tradicinėje mados, stiliaus ir grožio parodoje „Moters pasaulis 2022“

Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatro scenoje vykusiame „Talentų šou 2022“ pristatė popierinių konstrukcijų kolekciją „Kūrybiniai žaidimai“. Netradicinis požiūris į madą, alternatyvių medžiagų panaudojimas taikant naujoviškus meno technologijų sprendimus, padeda jaunam kūrėjui išreikšti emocinius išgyvenimus ir perteikti juos per asmeninę koncepciją, plėsti požiūrį į dizainą ir meną.

Kūrybinei komandai padėjo pasiruošti Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros vedėja, lektorė Silvija Grušnienė ir lektorė Lolita Malinauskienė. Modeliais, jų įvaizdžio kūrėjais buvo Įvaizdžio ir Mados dizaino studijų programų studentės. Šiais metais  Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė dalyvavo nepriklausomų profesionalių vertintojų komisijos darbe ir vertino du konkursus: „ART BATTLE” – Meistriškumo kovos kirpėjams bei vizažistams ir Naujiena! – Barzdų ir ūsų formavimo konkursas.

Nuotraukų autoriai  Greta Rimkevičiūtė ir  Gintautas Gelbūda.