2019 m. gegužės 8 d. VIKO Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, kuruojami lektorės Lolitos Malinauskienė, dalyvavo tradiciniame Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos renginyje ,,Dizaino dienos 2019”. Renginio metu vyko kūrybinių projektų pristatymai, parodų atidarymai, studentų sukurtų kolekcijų pristatymai bei filmų peržiūros.

Būsimieji įvaizdžio dizaineriai (IV16 ir IV18 grupių studentai) pristatė jų sukurtas butaforinių drabužių kolekcijas ekologine tema: ,,Neon” ir ,,Molekulė”. Modeliais buvo IV18 grupės studentės. Pasak Įvaizdžio dizaino studijų programos III kurso studentės, eko kolekcijos ,,Neon” idėjos autorės Rusnės Gabrielės Donaitytės, ši kolekcija – tai ateities vizijos. Tai laikas, kai būsime priversti kurti kažką naujo iš to, kas sena ir jau nebereikalinga.

Įvaizdžio dizaino studijų programos II kurso studentė Melita Jusevičiūtė pristatė kolekciją ,,Molekulė”. Prie šios kolekcijos kūrimo prisidėjo visa fakulteto bendruomenė, kadangi kolekcijos kūrimo pradžioje studentai paskelbė akciją ,,Neišmesk kavos puodelio”, kad šiai kolekcijai surinktų reikalingas žaliavas, šiuo atveju – vienkartinius kavos puodelius. Vienkartinis puodelis, kaip ir bet kuri kita vienkartinė plastiko pakuotė – tarsi šiandienos neatsakingo vartojimo simbolis įkūnijantis vien tik skubančio ir besimėgaujančio gyvenimo malonumais modelį.  Autorės teigimu, kolekcija gimė beieškant naujų formų ir išraiškos priemonių.

Kurdami šią kolekciją studentai savo kūrybingumą lavino ne tik klasikinėmis priemonėmis, bet ir panaudodami iš tiesų puikias alternatyvas ir tokiu būdu prikėlė medžiagas antram gyvenimui.