Šį pavasarį aplink Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą nesigirdi šurmulio, nevaikšto studentų grupelės, nesigirdi repetuojančių studentų, tačiau virtualūs jų pasirodymai iš namų kviečia neprarasti optimizmo, nepasiduoti niūrioms nuotaikoms, o susirgusiems linki pasveikti.

Į socialinę atsakomybę orientuotų Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vykdomų studijų programų studentai ir dėstytojai nuo karantino pradžios kviečia virtualioje erdvėje stebėti, kaip studentai įveikia nuotolinio mokymosi iššūkius, geba kūrybiškai pristatyti atliekamas užduotis. Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus komanda sukūrė grojaraštį pavadinimu „Karantino pasekmės“ Kviečiame žiūrėti pasirodymus. Kiekvienai dienai po kūrinį iš miuziklų: geram rytui, popietei, gražiai dienai, su viltimi, kad būsime stiprūs ir vėl susitikę, galėsime bendrauti nevirtualioje erdvėje, būti kartu, dalintis savo mintimis, apsikabinti.

Dėkojame MTF Scenos meno katedros vedėjai, docentei, pripažintai menininkei Eglei Juozapaitienei bei lektoriams: Daliai Babilaitei-Abarei ir Audriui Rubežiui už studentų muzikinį parengimą.  Ačiū visiems studentams, prisidėjusiems prie šios iniciatyvos.

Vyksta ir koncertai iš namų. Kviečiame žiūrėti MZ18 pianisčių-koncertmeisterių koncertą „Linkėjimai iš Brodvėjaus“, lektorė – Nijolė Baranauskaitė-Matukonienė

Stebėdama kūrybingus studentų pasirodymus, susitelkusią bendruomenę, VIKO MTF dekanė dr. Birutė Žygaitienė tiki, kad šį semestrą sklandžiai užbaigsime nuotoliniu būdu. Kaip ir kiekvienoje, net labai sudėtingoje situacijoje, įgausime vertingos patirties ir išliksime bendradarbiaujančia bendruomene, o pasibaigus karantinui vėl galėsime kviesti į mūsų kūrybines edukacijas ir muzikinius pasirodymus.