Kasmetinė Lietuvoje gyvenančių tautinių bendruomenių amatų, nacionalinių valgių ir papročių šventė – Tautų mugė Vilniaus senamiestyje šurmuliavo rugsėjo 17-19 dienomis. Įvairiaspalvėje mugės programoje – muzikos ir šokio pasirodymai, atrakcijos, kultūrinio ir kulinarinio paveldo meistrų gėrybės, kurios laukė vilniečių ir miesto svečių. Čia nuskambėjo ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto programa ,,AŠ IR TU ESAME VILNIUS IV“.

–  Gedimino prospekte, Tautų mugės scenoje, pasirodymą pradėjo Populiariosios muzikos studijų programos studentai. Žiūrovai aplodismentų negailėjo Augustei Raguotytei (vokalas) ir Adomui Silevičiui (elektrinė gitara). Studentus kuravo Ritminės muzikos katedros lektorius Richardas Banys.

–    Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, kuriuos kuravo Mados dizaino katedros vedėja, lektorė Silvija Grušnienė bei lektorė Lolita Malinauskienė, pristatė sukurtą kolekciją ,,Epochų žaidimai”, vienijančią dabarties ir praeities laikmečius. Kiekviena tauta puoselėja savitas tradicijas ir meno formas, taip susiformuoja meno stiliai, kurie apjungia Europos tautų kultūras.

–   Koncertinę programą tęsė Muzikinio teatro studijų programos studentų įspūdingas pasirodymas ,,Paskutinė hipnozė“. Muzika, užburianti kiekvieną, suteikdama ilgesio ir džiaugsmo pojūtį, paleisdama skrydžiui mūsų kūrybinę dvasią,  išlaisvinanti sielą,  leisdama pajausti gėrio, ir  saldaus meilės laisvės jausmą.  Kūrinius atliko MZ18 grupės studentai: Goda Eidintaitė, Rusnė Navickaitė, Džiugas Paulius Karoblis, Odeta Pocevičiūtė, Berta Skimutytė, Amanda Radzevičiūtė,  Konstantin Novopolskij, Gabija Puodžiūnaitė. Studentai savo programą pristatė patys, o juos kuravo Scenos meno katedros dėstytojai Dalia Babilaitė-Abarė ir Audrius Rubežius.

Gausus Vilniaus kolegijos studentų, dėstytojų ir administracijos būrys palaikė atlikėjus garsiais plojimais bei pasididžiavimo šūksniais. Dėkojame už muzikinę programą, tikimės, kad dovanotos gražios akimirkos ir daug skambių dainų privertė kiekvieną sustoti, o sustojus susimąstyti. Iki pasimatymo 14-toje Tautų mugėje 2022-aisiais metais.

Koncertinę programą pravedė Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos absolventas Deividas Dubinovas.