Lapkričio 22 d. įvyko didžiulis Vilniaus kolegijos organizuotas renginys – „Atvirų durų ir karjeros diena 2018“. Verta paminėti, kad renginys puikiai pavyko ir sulaukė ne tik didelio kolegijos dėstytojų bei studentų susidomėjimo, bet ir pritraukė gausų būrį moksleivių ir mokytojų iš visos Lietuvos. Kiekvienas atėjęs turėjo galimybę pasirinkti sau tinkančias veiklas – sudalyvauti įdomiose paskaitose ar diskusijose, aplankyti kontaktų mugę ir pabendrauti su potencialiais darbdaviais bei pasidomėti vykdomomis Vilniaus kolegijoje studijų programomis, tuo pačiu pasiaiškinti visus niuansus su kiekvieną fakultetą atstovaujančiais asmenimis reprezentaciniuose stenduose.

Labai džiugu, kad Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto atstovai puikiai pasirodė šiame renginyje. Šaunus studentų ketvertukas – Rachelė Škulevičiūtė (AD16 gr.), Deimantė Ubytė (KV17B gr.), Domantas Rolis (PM17 gr.) ir Marius Mickus (PM17 gr.) puikiai atlaikė susidomėjusių fakulteto programomis moksleivių ir juos lydinčių mokytojų antplūdį. Mūsų studentai išsamiai atsakė į visus klausimus, iliustravo studijas pavyzdžiais iš savo patirties bei visiems fakulteto stendą aplankiusiems interesantams dovanojo žaismingas MTF studijų programų skrajutes, spalvingus atvirukus ir gerą nuotaiką!

Tuo tarpu Mados dizaino katedros lektorė Violeta Bytautaitė kartu su Sveikatos priežiūros fakulteto lektore Sigita Grigaliūniene pravedė paskaitą „Kaip paslėpti savo netobulumus ir išryškinti privalumus“. Šios paskaitos metu moksleiviai buvo mokomi susikurti savo įvaizdį, atitinkantį įprastas kasdienines veiklas (pamokas, sportą, susitikimus su draugais po pamokų ir pan.) bei tinkamai pasiruošti ypatingai progai ar šventei ir visus nustebinti nepriekaištinga išvaizda!

Didelio pasisekimo Vilniaus kolegijos bendruomenės ir atvykusių moksleivių tarpe sulaukė ir mūsų fakulteto organizuota diskusija su žymiais menininkais „Kas būtų, jeigu…“ Diskusijoje dalyvavo Algirdas  Barniškis  (Galapagų, Bliuzo naktų, Roko naktų ir judėjimo „ Laisvė Rokenrolui“ idėjinis lyderis),  Evaldas Valantiejus (mados dizaino ir įvaizdžio kūrėjas, dirbantis Lietuvos nacionalinėje televizijoje, MTF Mados dizaino studijų programos absolventas), Giedrė Kilčiauskienė (žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“, „Blue in Bossa“ ir „Jazz miniatures“ projektų vokalistė, MTF Ritminės muzikos katedros lektorė), Justinas Lapatinskas (dainininkas, muzikinio realybės šou „Dangus“ nugalėtojas, MTF Muzikinio teatro studijų programos absolventas), Viktoras Diawara (Lietuvos dainininkas ir prodiuseris, „Skamp“ grupės bei „LT United“ projekto narys). Diskusiją moderavo Jokūbas Bareikis – Lietuvos kino ir teatro aktorius, MTF Scenos meno katedros lektorius. Svečiai negailėjo patarimų, kaip pažinti save, išgirsti ir suprasti savo vidinius norus bei poreikius pasirenkant gyvenimo kelią, kaip atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų nepaisant sunkaus darbo ir lydinčių nesėkmių, kaip studijas pritaikyti gyvenimui, o gyvenimą studijoms. Susirinkusieji turėjo išskirtinę progą ne tik išgirsti svečių sėkmės istorijas ir nuotaikingus prisiminimus, bet ir užduoti jiems rūpimus klausimus bei pasidalinti savo džiaugsmais ir abejonėmis.

Labai džiaugiamės renginiu ir tariame AČIŪ visiems jame dalyvavusiems!