2018 m. lapkričio 22 dieną įvyko žymių miuziklo atlikėjų iš Jungtinių Amerikos Valstijų Kurt Ollmann (baritonas), Mackenzie Thomas (sopranas) ir John Ferguson (fortepijonas) meistriškumo kursai Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Populiariosios muzikos ir Muzikinio teatro studijų programų studentams bei Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleiviams. Meistriškumo kursų metu buvo gilinamasi į miuziklinio dainavimo, įvairių stilių fortepijoninės muzikos ypatumus, technines užduotis, meninius kūrinių atlikimo iššūkius.
Dainininkai Kurt Ollmann ir Mackenzie Thomas sužavėjo moksleivius, studentus bei dėstytojus profesionalumu, pedagoginiu talentu bei aktoriniu meistriškumu – visu kursų metu vyravo draugiška, žaisminga atmosfera.
Pianistas John Ferguson skambino bei analizavo kūrinius iš asmeninio repertuaro, taip pat dirbo su kiekvienu studentu bei moksleiviu asmeniškai. Visi dalyviai džiaugėsi galimybe pristatyti paruoštus kūrinius, juos tobulinti, taip pat kiekvienas dalyvis buvo pakviestas į pianisto John Ferguson bei dainininkų Mackenzie Thomas (sopranas) ir Kurt Ollmann (baritonas) 2018 m. lapkričio 25 d. numatytą koncertą „Bernštainas Brodvėjuje“ Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.
Muzikantai vieši Lietuvoje Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje kvietimu, atlikėjų gastroles Lietuvoje organizuoja prodiuserinė kompanija „Arts Libera International“.
Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bendruomenė džiaugiasi šio renginio dėka užsimezgusiais bendradarbiavimo ryšiais su prodiuserine kompanija „Arts Libera International“ ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija.