Lapkričio 24 d. Verslo vadybos fakultete įvyko Vilniaus kolegijos organizuojamas atvirų durų renginys “STUDIJOS. KARJERA. PRAKTIKA”. Renginyje dalyvavo visi Kolegijos fakultetai, taip pat būsimi darbdaviai bei moksleiviai ir studentai.

Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas savo programoje pristatė studentų praktikos ir savanoriško darbo galimybes bei karjeros perspektyvą Vilniaus vaikų ir jaunimo klube “Šatrija”. Taip pat savo gyvenimo patirtimi ir ieškojimais dalinosi MTF absolventė ir “Kaukių akademijos” direktorė Jekaterina Zibireva, savo kalbą pavadinusi – “Neperšokęs griovio nesakyk OP, arba VISKAS YRA PRAKTIKA”.

Po to įvyko diskusija apie kūrybą ir kūrybiškumą tarp žinomo drabužių dizainerio Egidijaus Sidaro, Vilniaus „Fashion Hub“ įkūrėjų Lauros Vagonės ir Akvilės Meškauskienės, miuziklų aktorės Kristinos Radžiukynaitės bei Pop/Jazz muzikos atlikėjos Giedrės Kilčiauskienės. Diskusija buvo įdomi ir įtraukianti studentus, nes  moderatoriai buvo MTF dėstytojai Silvija Grušnienė ir Darius Vizbaras. Be to, diskusija  vyko studentų linksmai pavadintoje auditorijoje „Bogota“.

Dar vienas renginys vyko ir „Bankoko“ auditorijoje, kur Scenos meno katedros lektorė Eglė Juozapaitienė pravedė seminarą/mokymus – “Dainuojame žaisdami, žaidžiame dainuodami”.

Auditorija buvo pilna susidomėjusių moksleivių ir studentų, todėl tebūnie tai gražios draugystės pradžia.