Š. m. rugsėjo mėn. 19 dieną Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete įvyko du išskirtiniai užsiėmimai.

Lektorius Saulius Jurgelėnas pakvietė dalyvauti kvapą gniaužiančiame žaidime „Mafija“. Šis psichologinis komandinis vaidmenų žaidimas ugdo komunikacinius gebėjimus, moko geriau pažinti vieniems kitus bei suprasti žmonių kūno kalbą. Į 130 auditoriją susirinko nemažas būrys įvairių kursų studentų, kurie vienbalsiai patvirtino patyrę daugybę netikėtų įspūdžių.

Šokio pedagogikos studijų programos lektorė Rasa Prokurotienė pakvietė į kūrybinę šokio laboratoriją: „Daiktai šoka!?“. Dėstytoja padėjo studentams prakalbinti ne tik daiktus, bet ir pažadinti savo mintis improvizuojant, ieškant įvairiausių išraiškos formų. Visi įsitikino, kaip gali šokti daiktai.

Nacionalinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ – daugiau nei dešimtmetį vykstantis kasmetinis mokslo populiarinimo renginys, startavęs Vilniuje ir Kaune, o metams bėgant pasklidęs po visą Lietuvą.

Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas jau ne pirmą kartą dalyvauja nacionalinio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2017“ programoje ir praturtina jį netikėtais kūrybiniais proveržiais.