Rugsėjo 28 dieną, 14 valandą, savo pajėgas suvienijo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas su „Vilnius Fashion Hub“ ir pristatė ką tik iš lėktuvo išlipusį fotomenininką Javier Lovera.
Vos tris dienas Vilniuje viešėsiantis fotografas sutiko skirti laiko mada ir fotografija besidomintiems studentams ir dėstytojams, kad įkvėptų juos naujoms kūrybinėms idėjoms.

Javier Lovera užaugo Bogotoje (Kolumbija), studijavo Toronte (Kanada), kur šiuo metu gyvena bei kuria. Ryškaus braižo mados fotografijomis išsiskiriantis kūrėjas yra išties plataus profilio. Jo darbai buvo publikuoti tokiuose žurnaluose kaip ELLE, FASHION Canada, „The Globe and Mail“, „Clin D‘Oeil“. Taip pat bendradarbiavo su Mendocino, „Frank and Oak“, Adidas, NIKE ir BMW.

Susitikimo metu fotografas pasakojo apie kelią fotografijos link ir referuodamas į savo asmeninę patrtį patarė, kaip jame nepasiklysti. Užbūręs klausytojus savo charizma dalinosi patarimais jauniesiems menininkams, kaip išlikti savimi ir kurti savitą braižą, kaip išgyventi kūrybines krizes, kaip pristatyti savo darbus galimiems užsakovams. Klausytojai, kurių dauguma domisi ar studijuoja mados dizainą, buvo sužavėti Javier mados fotografijos darbais, kuriuos jis atlieka itin preciziškai. Jo darbuose dažnai atsiveria netikėti rakursai ir kūrybiniai sprendimai – fotomenininkas mėgsta derinti kelias menines disciplinas.
Tai buvo maloni popietė su itin kūrybinga ir įdomia asmenybe, tikimės, kad studentai ir dėstytojai  išėjo pasisėmę naujų idėjų ir jėgų kūrybai. Manome, kad Vilniaus kolegijos, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete tokių iniciatyvų pasitaikys dar ne viena. O draugystę su Vilnius Fashion Hub palaikysime ir toliau.

Peržiūrėti Javier darbus galite čia: www.javierlovera.com

Javier-Lovera-VFH-GL-27 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-14 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-19 (Small)
Javier-Lovera-VFH-GL-33 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-10 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-22 (Small)
Javier-Lovera-VFH-GL-02 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-01 (Small) Javier-Lovera-VFH-GL-06 (Small)

Už fotografijas labai dėkojame Goodlife Photography.