Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas (MTF) prisidėjo prie Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuoto renginio ir kartu su šventės dalyviais balandžio 23 d. sostinės Vingio parke paminėjo Šuns dieną. Renginio idėja – „Aš atsakau!“, todėl daug dėmesio buvo skiriama „Penkioms gyvūnų laisvėms“. 2022 metus LR Seimas paskelbė Gyvūnų gerovės metais, dalyvaudami Šuns dienos renginyje prisidėjome prie šios prasmingos veiklos.

MTF jau ketverius metus bendradarbiauja su Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro komanda, į socialiai atsakingas veiklas noriai įsitraukia ir fakulteto studentai. Kultūrinės veiklos vadybos (KV21 gr.) ir Šokio pedagogikos (SM19 gr.) studijų programų studentai (dėstytoja dr. Inga Kepalienė) parengė kūrybiškų užduočių, mokė šventės dalyvius, kaip pasigaminti žaislų ir aksesuarų augintiniui panaudojant antrines žaliavas. Įvaizdžio dizaino (IV21 gr.) studijų programos studentai (dėstytoja Silvija Grušnienė) kvietė mažuosius šventės dalyvius „pavirsti mėgstamu gyvūnu“ – piešė ant veidukų psirinktų gyvūnų snukučius. VšĮ „Lesė“ dovanojome guolius gyvūnams, kuriuos kartu su studentais iš nebereikalingos tekstilės pagamino Mados dizaino katedros dėstytojos Raminta Kalvaitienė ir Gražina Skripkienė.

Dėkojame LKD Mokymo centro vadovei Daivai Kvedarienei ir komandai už bendradarbiavimą – Šuns dieną paminėjome prasminga veikla.

Daugiau nuotraukų