Vilniaus kolegijos Biblioteka ir Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Praktikų centras kviečia ne tik studentus, bet ir visus kitus pageidaujančius atnešti į visas kolegijos bibliotekas sulūžusius skėčius, kuriuos studentai prikels antram gyvenimui.

Siekiant mažinti plastiko atliekų kiekį, Vilniaus kolegijos Biblioteka kartu su Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Praktikų centru šiemet prisijungs prie Europos atliekų mažinimo savaitės su kiek neįprasta idėja – iš senų, sulūžusių skėčių fakulteto studentai pasiūs daugkartinius maišelius, kuriuos vėliau galės skolintis iš kolegijos bibliotekų knygoms išsinešti. Sulūžusius, nereikalingus skėčius į Vilniaus kolegijos visų fakultetų bibliotekas galima atnešti iki spalio 22-osios dienos.

Trys pagrindinės šios idėjos globėjos – Vilniaus kolegijos bibliotekos vadovė Kristina Blaževičienė, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bibliotekos vedėja Virginija Pleskienė bei Sveikatos priežiūros fakulteto bibliotekos vedėja Renata Markauskienė.

Daugiau apie projektą ir siuvimą be atliekų:

https://www.delfi.lt/projektai/eko-energetika/turite-suluzusi-sketi-tik-neskubekite-jo-ismesti.d?id=79319179

 

Nuotraukos DELFI / Domantas Pipas