Sėkmingai užbaigtas projektas „Studentas vienai dienai“, kurio dėka fakultete balandį ir gegužę apsilankė virš 120 mokinių iš įvairių šalies mokymosi institucijų. Visos katedros ir visos studijų programos priėmė žingeidžius moksleivius.

Fakultete organizuotuose renginiuose projekto dalyviai turėjo išskirtinę galimybę stebėti studijų procesą – kartu su studentais dalyvauti įvairiose paskaitose, artimiau susipažinti su skirtingomis studijų programomis ir turima materialine baze, sužinoti profesinio tobulėjimo galimybes. Ypatingo susidomėjimo sulaukė papasakotos mūsų absolventų sėkmingos karjeros istorijos. Visi projekte dalyvavę moksleiviai nuoširdžiai džiaugėsi galimybe nors trumpam pajusti studentiško gyvenimo „skonį“. Tikimės, kad dauguma jų, įgiję brandos atestatus, atvyks į Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą studijuoti pasirinktas studijų programas.

Fakultetą aplankė šiuolaikinio šokio studijos „Gama“ merginos, VGTU inžinerijos ir Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjų, Ignalinos Česlovo Kudabos, Karmėlavos Balio Buračo, Vilniaus Jono Basanavičiaus, Žemynos ir Salininkų gimnazijų, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro moksleiviai, lydimi savo puikių ir šaunių mokytojų, kurios atlydėjo savo mokinius net po kelis kartus!