Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros vedėja Eglė Juozapaitienė su fakulteto socialiniais partneriais – Rudaminos „Ryto“ gimnazija ir Užupio gimnazija pasidalino savo sėkmės istorija „Muzikinis kelias“. Verslumo ugdymui ir muzikinio akiračio praplėtimui skirtos edukacinės pamokos vyko nuotoliniu būdu.

Sausio 29 d. docentė, pripažinta menininkė Eglė Juozapaitienė klasės valandėlių metu Rudaminos „Ryto“ gimnazijos 9-12 klasių mokinius supažindino su netikėtais savo muzikinio kelio posūkiais bei sprendimais, įspūdingais muzikiniais projektais, įkvepiančiais renginiais, kuriuose dalyvavo su savo studentais. Anot IIG klasės mokinės Emilijos, „su entuziazmu klausiau pasakojimo. Iš karto atsirado noras kažką daryti, pradėti tobulėti, siekti savo tikslų ir nepasiduoti. Viskas buvo labai įdomu. Tai vertinga paskaita, kuri leido pajausti studentišką gyvenimą“. Justina pasakojo: „Man labai patiko paskaita. Pasakojimas buvo labai išsamus ir įdomus, galima buvo pajausti visas emocijas. Taip pat be galo buvo įdomu pamatyti, kaip mokosi studentai, kaip ir kokius darbus atlieka“. Ypač mokinius sudomino Muzikinio teatro studijų programos studentų pasirodymų archyvas, kuris plečiasi net ir karantino metu. Technologijų mokytoja ekspertė Jūratė Savičienė padėkojo už nuoširdų ir įdomų pasakojimą – buvo jautru, tikra ir nesinorėjo išsiskirti.

Vasario 12 d. į nuotolinę pamoką prisijungė net 33 Užupio gimnazijos mokiniai, kurie domisi menais. Muzikinių sprendimų gausa, drąsūs ir kūrybingi studentai bei jų kūrybiniai darbai motyvavo mokinius, kurie buvo aktyvūs, uždavinėjo daug klausimų ir ieškojo įkvėpimo ateities darbams. Scenos meno katedros vedėja pamokos dalyvius taip pat supažindino su Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vykdomomis studijų programomis, karjeros galimybėmis ir iššūkiais. Anot Užupio gimnazijos mokytojos Eglės Kančauskaitės, tai buvo puiki galimybė pažvelgti į scenos užkulisius ir išgirsti patirtis iš pirmų lūpų.

Norime padėkoti fakulteto edukacinių programų koordinatorei dr. Ingai Kepalienei už suteiktą galimybę dalyvauti tokiuose nuostabiuose renginiuose.