Siekiant tobulinti muzikavimo ansamblyje įgūdžius Akademijos kultūros centras kartu su Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedros lektoriumi Pranu Kentra Lapkričio 20 d. organizavo nuotolinį seminarą ,,Ritmas, laikas, frazavimas“. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto ansamblio bei ritmikos dėstytojas Pranas Kentra dalinosi savo patirtimi su jaunaisiais atlikėjais bei pedagogais. Pranas Kentra – gitaristas, Prins Claus konservatorijos Nyderlanduose, LMTA ir VIKO absolventas. Buvęs VDU akademijos lektorius ir Juozo Gruodžio konservatorijos mokytojas.

Didelę patirtį lektorius sukaupė Lietuvoje, bendradarbiaudamas su didžiule dalimi lietuvių džiazo muzikantų, Šv. Kristoforo, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Kauno ir Vilniaus bigbendais, šiuolaikinės akademinės muzikos kompozitoriais bei grodamas su įvairiais projektais Olandijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Šveicarijoje, Austrijoje, Bulgarijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje, Baltijos šalyse. Nuo 2014-ųjų metų – pastovus šiuolaikinės akademinės muzikos ansamblio “Synaesthesis” narys, LR Kultūros ministerijos jaunojo menininko premijos laureatas. Taip pat Pranas groja tokiuose kolektyvuose, kaip „Reinless“, „Lithuanian Jazz Ensemble“, Roko Jauniaus džiazo septete, Evitos Cololo grupėje, Operoje „Alfa“ („α“), kurios kūrybinė komanda laimėjo auksinį scenos kryžių. Yra išleidęs kelis savo autorinius džiazo muzikos albumus.

Seminare “Ritmas, laikas, frazavimas” buvo kalbama apie darbą su skirtingomis ritminėmis subdivizijomis, kaip jas mokytis išgirsti prieš atliekant, kaip „perjunginėti bėgius“ realioje improvizacinėje situacijoje neprisirišant prie kitų tuo metu ansamblyje skambančių muzikos subdivizijų. Pateikiami labiau meditacinio pobūdžio pratimai su skirtingais pauzių kiekiais, kurie realiai naudingi bet kuriam muzikuojančiam žmogui.