Kovo mėnuo šokio pedagogikos studijų programos studentams buvo išties darbingas. Sunkūs darbai buvo įvertinti aukščiausiais apdovanojimais įvairiuose čempionatuose!

Šokio pedagogikos studijų programos studentė Akvilė Augulytė su savo šokio partneriu Dainiumi Biskiu dalyvavo Vaikų ir jaunimo centre vykusiame konkurse Lithuanian Show dance and Contemporary dance 2020 championship. Kategorijoje ,,Duo“ studentai laimėjo 3 – ją vietą.

Šokio pedagogikos studijų programos studentė Gabrielė Ragauskaitė Lietuvos vaikų ir jaunimo centre dalyvavo konkurse „Lithuanian show dance and contemporary dance 2020 championship”. Su kolektyvu Fond of Sounds kategorijoje ,,Contemporary dance adults“ iš 10 kolektyvų užėmė 1-ąją vietą, o kategorijoje ,,Contemporary improvisation adults“ iš 22 dalyvių užėmė 5-ją vietą.

Taip pat Lietuvos Linijinių šokių federacijos organizuotame Nacionalinio reitingo linijinių ,,Solo“ ir šokių komandų festivalyje varžybose ,,Vilniaus taurė 2020“ Šokio pedagogikos studijų programos studentės Daivos Lesickienės vadovaujama šokių komanda L-DANCE laimėjo pirmąją vietą.

Džiaugiames savo studentais bei jų pasiekimais ir linkime sėkmės toliau kurti, tobulėti ir tapti savo srities profesionalais!