Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas kartu su asociacija „Lietuvos festivalių aljansas“ prisidėjo organizuojant seminarą „Projektų valdymas“, skirtą apžvelgti gerąsias ir blogąsias vadybines patirtis organizuojant Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių renginius, taip pat pasidalinti patirtimis teikiant paraiškas Lietuvos Kultūros tarybai.

Seminaras vyko vėjuotą spalio 21 d., penktadienį, pačiame Žemaitijos centre, Telšių menų inkubatoriuje, į kurį susirinko virš 70 dalyvių iš įvairių miestelių ir miestų kultūros, turizmo informacijos centrų bei savivaldybių. Buvo pristatytos jau buvusios Mažosios Lietuvos kultūros sostinės Birštono festivalis, kuriame kasmet dalyvauja ir mūsų fakulteto studentai, taip pat Lietuvos kultūros tarybos atstovas tiesioginės „skype“ konferencijos metu atsakinėjo į seminaro dalyvių klausimus. Renginio dalyvės, prodekanė Jūratė Cravetto ir Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros vedėja Monika Kondratavičiūtė, pristatė Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą, kviesdamos seminaro dalyvius tapti fakulteto socialiniais partneriais, bendradarbiauti ir rekomenduoti mus besidomintiems aukštojo mokslo studijomis. Vyko diskusija apie studentų praktikų poreikį ir galimybes Lietuvos regionuose.

Seminaro idėjinis autorius ir moderatorius buvo mūsų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos dėstytojas Edmundas Žalpys. Jam esame dėkingi už įdomų renginį, kviečiantį atviroms diskusijoms ir bendrai veiklai.