2020 m. lapkričio 10 ir 18 dienomis Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultetas pakvietė visus nuotoliniu būdu padiskutuoti forume „Kaip atrakinti sėkmę?“ ir pasigrožėti studenčių bei absolvenčių sukurtomis drabužių kolekcijomis kūrybos konkurse „Mados improvizacijos: sėkmės formulė“. Sėkmingai savo darbus renginiuose pristatė ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros studentės Karolina Aukštkalnytė ir Ulrika Zabarskaitė.

Forumas „Kaip atrakinti sėkmę?“, vykęs lapkričio 10 d., sukvietė per 100 dalyvių. Renginyje savo sėkmės istorijomis dalinosi Utenos, Vilniaus ir Kauno kolegijų absolventai. Kryptingas siekis susikurti savo darbo vietą ir įgyvendinti saviraišką mados sektoriuje buvo viena pagrindinių forumo aptariamų temų. Savo pranešimą apie „Cosplay“ hobį pristatė ir visus sužavėjo Mados dizaino katedros studentė Karolina Aukštkalnytė. Savo sėkmės istorija pasidalino Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto technologijų studijų krypties absolventė Rosita Kužmarskytė. Forumo dalyviai studentėms negailėjo pagyrų ir klausimų.

Lapkričio 18 dieną, jau 26-tą kartą, Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Aprangos technologijos studijų programos dėstytojai sukvietė pasigrožėti studenčių ir absolvenčių drabužių kolekcijomis. Šiais metais renginys netradicinis savo forma, drabužių kolekcijų pristatymai vyko virtualiai. Savo drabužių kolekciją „Teisė būti“ pristatė ir Mados dizaino katedros studentė Ulrika Zabarskaitė. Gražių atsiliepimų ir komentarų Vilniaus kolegijos studentei negailėjo autoritetinga komisija, O PC „Aušra“ valdytoja Daiva Trapnauskienė nominavo ją, kaip labiausiai patikusią ir apdovanojo prizu.

Nors dauguma renginių šiuo metu persikėlė į virtualią erdvę – džiaugiamės savo studentų ir dėstytojų aktyviu dalyvavimu juose. Ačiū už įtraukiančius pranešimus ir įkvepiančias sėkmės istorijas, už norą kurti ir džiuginti visus savo idėjomis.