Kodėl verta rinktis kolegines studijas? Kaip apsispręsti, ką studijuoti? Kaip pasirinkti tinkamą studijų kryptį ir į kitus rūpimus klausimus rasti atsakymus balandžio 27-29 dienomis kvietė Vilniaus kolegijoje vykusios ATVIRŲ DURŲ dienos. Visų susirinkusiųjų laukė seminarai, gyvos ir nuotolinės pamokos moksleiviams ir mokytojams, protmūšiai, Vilniaus kolegijos studijų programų pristatymai, susitikimai su fakultetų dėstytojais ir studentais, konsultacijos moksleiviams dėl studijų.

Šįkart programa buvo suskirstyta į dvi dalis: nuotolinė ir kontaktinė dienos. Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas balandžio 27 d. nuotolinėje dalyje moksleivius kvietė į Scenos meno katedros lektoriaus Algirdo Bagdonavičiaus atvirą nuotolinę pamoką „Ar kiekvienas gali būti vokalistas?“. Dėstytojas supažindino mokinius su dainavimo poveikiu klausytojams ir pačiam dainininkui, dainavimo terapija, balso aparato anatomija ir vokaliniais žanrais.

Kontaktinę dieną Vilniaus kolegija, o ir Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas visus kvietė į studijų mugę. Aktyviausi fakulteto studentai, Studijų organizavimo skyriaus vedėja Alma Kniežienė, Mados dizaino katedros vedėja, lektorė Silvija Grušnienė moksleiviams papasakojo apie pasirengimą stojimui į norimą studijų kryptį, konsultavo individualiai bei ragino drąsiai siekti savo svajonių.

Kontaktinę dieną Mados dizaino katedros profesorė dr. Eugenija Strazdienė pakvietė moksleivius į pamoką/demonstraciją „Virtualus AŠ ir mano skaitmeninė drabužinė“. Kartu su Mados technologijų ir verslo studijų programos absolvente, KUZ mados dizaino studijos atstove buvo pristatytas skaitmeninės 3D aprangos kūrimo ir jos primatavimo ant virtualaus avataro demonstravimas kartu su paskaita apie tai, kaip virtuali realybė keičia ne tik tradicinį mados podiumą, bet ir kiekvieno iš mūsų drabužinę.

Dėkojame visiems prisidėjusiems ir atvykusiems.