Giedrė Grinkevičiūtė

 

  

Giedrė Grinkevičiūtė – jauna, charizmatiška ir ypatingai kūrybinga Vilniaus kolegijos absolventė. Giedrė studijavo šukuosenų dizainą ir gali pasigirti ne tik be galo įvairiapusiškais bei spalvotais, bet net ir kritikų liaupsių sulaukusiais darbais. Šiuo metu dizainerė dirba savo įmonėje „Hair Coctail Bar“ ir dalyvauja tarptautiniuose renginiuose.

Merginos dienotvarkė užpildyta kiek įmanoma, tačiau ji puikiai derina savo darbą su laisvalaikiu, su šeima. Tad ir mums pavyko šiek tiek pakalbinti Giedrę, kuri pasidalino trumpu „apibrėžimu“ apie save: „Aš, Giedrė, esu plaukų magas, buriu savo malonumui ir dėl žmonių šypsenų. Likimas pametėjo mane į kūrybiškiausią vietą Lietuvoje – Užupį, kur prieš trejus metus su kolega Ruslanu įkūrėm grožio teatrą “Hair Cocktail Bar”. Čia miksuojam mikstūras nežemiškoms spalvoms išgauti ir kerpam su tokia meile, kad žmonėms sparnai užauga, o plaukai kasdien šoka nuo nesibaigiančių komplimentų gūsio. Visada siekiam tobulybės, tad skraidom po pasaulį ir semiamės žinių, kurių niekad nebus per daug! Kokybė ir smagi nuotaika yra pagrindiniai mano burtų elementai, o viskas susijungia tik nuostabiam kolektyve, kur kuriam ir tobulėjam kaip šeima! Linkiu visiems, pasirinkusiems šį kelią, šypsotis kasdien, nes kirpėjas ne paprastas žmogus, jis – Magas“. Štai toks išskirtinis ir spalvotas (kaip ir pati Giedrė) jos dabartinio gyvenimo aprašymas.

Neseniai Giedrė grįžo iš Stokholme vykusio ”Goldwell Global Zoom“ konkurso, kur rungėsi su pasaulio bene geriausiais plaukų stilistais. Nors pirmoji vieta atiteko dizaineriams iš Australijos, kaip pati Giedrė sako: „Stokholme gavome daug daugiau nei aukso medalį – gavome naujus draugus, kolegas bei neužmirštamas akimirkas“.

Neseniai dizainerė iškovojo auksą prestižiniame plaukų dažymo konkurse – „Goldwell Color Zoom 2016“ Lietuvoje. Tokia jauna, o jau tiek pasiekusi! Mage save vadinanti charizmatiškoji plaukų dizainerė gali pasigirti išties išskirtiniais darbais. Net akys raibsta pamačius visomis vaivorykštės spalvomis „nutapytus“ modelių plaukus. Labai džiaugiamės Giedrės pasiekimais ir net neabejojame, kad ateityje ją matysime tarp geriausiųjų ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio plaukų stilistų. Linkime sėkmės ir neišsenkančių kūrybinių idėjų!