Jevgenij Tichonov

Jevgenij Tichonov – hip hop, popping, locking šokėjas, mokytojas, choreografas. Jo patirtis susideda iš didžiulės aistros gatvės šokiui ir unikalaus mokymosi pas žymiausius gatvės šokių šokėjus ir stilių pradininkus.

Nuo pat pradžių J. Tichonov domėjosi ne tik breiku, bet ir poppingu, lockingu. 2002 metais šokdamas grupėje „U.S.B.” tapo Lietuvos breiko vicečempionu. 2003 metais tapo grupės „Invisible Soul“ nariu ir pradėjo aktyviai koncertuoti su šia grupe. 2005 metais kartu su broliais Lucenko atliko pirmą Lietuvoje popping pasirodymą, iškart po to pusmečiui išvažiavo semtis patirties ir meninio įkvėpimo į Londoną, kur hip-hop ir funk stilių pagrindų mokėsi iš legendinės grupės „Electric Boogaloos“ ir kitų.
Grįžęs į Lietuvą įstojo į Vilniaus kolegijos Menų fakultetą studijuoti šokio pedagogikos. Besimokydamas aktyviai dirbo su jaunaisiais šokėjais. J. Tichonov – pirmas mokytojas, pradėjęs populiarinti ir mokyti autentiškus hip hop, popping ir locking stilių šokius Lietuvoje.
Per penkerius aktyvaus darbo metus J. Tichonov sudalyvavo daugelyje televizijos, reklaminių, teatro ir komercinių projektų, teisėjavo daugelyje renginių, mokė šokti šimtus jaunų šokėjų. 2009 metais įkūrė savo šokių studiją „4Elements”, kurioje vėliau surengė legendinių hip hop šokio pradininkų iš Niujorko – Buddha Stretch ir Henry Link – seminarus.
J. Tichonov yra dirbęs prestižinėse Londono šokių studijose, mokė šokti ir dalyvavo įvairiuose šokių projektuose Didžiojoje Britanijoje, o šiuo metu yra ir Vilniaus kolegijos šokio pedagogikos dėstytojas.