Viktorija Dronišinec

Savo pasirinkimu studijuoti aprangos dizainą niekuomet neabejojau. Nuo vaikystės jaučiau, kad einu tinkamu keliu ir neįsivaizdavau savęs, užsiimančios kita veikla. Studijos Vilniaus kolegijoje pateisino mano lūkesčius. Čia ne tik įgijau reikiamų žinių ir įgūdžių, bet ir ėmiau plačiau suvokti mados, grožio ir estetikos pasaulį. Esu labai dėkinga dėstytojams už palaikymą ir kritiką, už įgytą tvirtesnį pasitikėjimą savimi ir skatinimą dalyvauti įvairiuose renginiuose. Tai palengvino mano pirmuosius savarankiškus žingsnius į mados pasaulį.

Kaip jaunoji aprangos dizainerė sėkmingai pristačiau savo autorinę kolekciją renginyje „Mados naktis“, o festivalyje „Dizaino dienos 2012“ iškovojau III-iąją vietą. Augantis pasitikėjimas savimi ir įgyta patirtis padėjo patobulinti savo sukurtą kolekciją. Tad jaunųjų dizainerių festivalyje „art VIKO“ taip pat nelikau nepastebėta – buvau apdovanota kolekcijos fotosesija žurnale „JURGITA“.
Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad šiandien dirbu kartu su profesionalia dizainere Zita Gustiene jos studijoje. Užsimezgusi partnerystė su internetinės parduotuvės „Lithuanian fashion bazaar“ atstovais turėtų padėti man realizuoti savo kūrybines idėjas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Dabar man svarbiausia kaupti patirtį ir tobulėti, kurti ir ieškoti ko nors unikalaus – juk kitaip gyventi būtų neįdomu.