Evaldas Valantiejus – Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino (tuomet Aprangos dizaino) studijų programos absolventas. Pasak paties Evaldo, pradėjęs studijas Aprangos dizaino specialybėje dėl to, jog studijose bus daug praktikos ir apčiuopiamų rezultatų, o ne daug knygų ir teorijos.

Evaldo istorija. O buvo taip. „Iš didelio noro pabėgti į sostinę stojau bet kur… Deja tai, nebuvo geras sprendimas ir pirmaisiais studijų metais atsitiktinai sudalyvavęs „Mados infekcijoje“ kaip savanoris, likau sužavėtas visų užkulisių ir, žinoma, APLODISMENTŲ momento kūrėjams. Netrukus sekė skambutis tėvams, kad metu studijas ir grįžtu namo. Reikia pasiruošti stojamiesiems, gi piešimas niekada nebuvo mano draugas…

Štai čia prasidėjo mano geriausias sprendimas gyvenime – Vilniaus kolegija! Studijų metais išties buvo daug įvairios praktikos – nuo gamybos, kūrimo iki savęs išbandymų Lietuvos bei tarptautiniuose jaunųjų dizainerių konkursuose. Stažavausi Švedijoje pagal ERASMUS+ mainų programą. Iš kart po baigimo sudalyvavau TV projekte „Aš – stilistas“, kuriame pirmąją vietą dalinomės su kitu dalyviu. Čia buvo startas į mados pasaulį, kur sekė draugystė su „StiliuSOS“ kompanija ir įvairūs stiliaus televiziniai projektai. Nepritrūko drąsos ir išleisti savo internetinį mados žurnalą, kurį visuomenei pristatinėjome metus laiko. Šiuo metu jau kelintą sezoną darbuojuosi Nacionalinio transliuotojo kanale ir rūpinuosi, kaip apsirengę sveikinsis veidai iš žydrųjų ekranų. Savo žinių bagažą pagilinau plaukų stiliaus srityje ir vis daugiau darbuojuosi leidybos industrijoje bei televizinių projektų grimerinėse. Ne vienoje fotosesijoje teko ne tik šukuoti herojaus plaukus, bet ir pasirūpinti bendru įvaizdžiu“.