Marius Eidrigevičius – Lietuvos, Baltijos ir kaimyninių šalių gatvės šokių bendruomenėse žinomas kaip Arni yra daugelio šokėjų įkvėpėjas. Šokti pamėgo jau būdamas 6 metų. Choreografijos pamokų metu, pradinėse klasėse būtinai parodydavo po naują pasirodymą! Nuo 2008 m. iki šios dienos daugiausia dėmesio skiria šokiui ir tikisi plėtoti šį judėjimo meną ateityje.

Arni specializuojasi hip-hop ir house šokio stiliuose ir moko kitus nuo 2011 metų (A.N.T., Šatrija, Šokių Centras Ro, Roots, Low Air ir kitos mokyklos).

2017 m. rezidavo Švedijoje, Åsa Folkhögskola, kurioje mokėsi gatvės šokių kurso (hip-hop, popping, locking, breaking, house).

Apkeliavęs dalį Europos ir už Atlanto Arni mokėsi iš daugelio pasaulio talentingų gatvės šokių mokytojų, dalyvavo gatvės šokių kovų renginiuose. Lietuvoje ir Vokietijoje atliko šokio bei teatrinius kūrinius, kūrė choreografijas muzikos atlikėjams. Arni dažnai kviečiamas vesti platesnio mąsto hip hop ir house šokio seminarus arba teisėjauti šokių kovoms užsienio šalyse Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Kanadoje.

Šiuo metu Marius dirba hip-hop ir house šokių mokytoju „Low Air“ šokio mokykloje bei šoka Vilniaus miesto šokio teatre. Taip pat dirba pradinių klasių šokių mokytoju Karalienės Mortos mokykloje, kur puikiai sutaria su vaikais. Taip pat yra prisidėjęs prie Whatansu (patyriminės vaikų stovyklos) bendruomenės veiklų, organizavęs unikalų gatvės ir jazz šokių mainų renginį STREETSWINGCHANGE