Jevgenij Trofimov

Tapti plaukų grožio specialistu nusprendžiau dar būdamas paaugliu. Jau tada savo pirmąsias šukuosenas bandžiau sukurti mamai ir klasiokėms. Todėl pasirinkti būsimą specialybę nebuvo sunku. Mano nuomone, geriausius specialistus šiuo metu rengia Vilniaus kolegijos dėstytojai. Tad pasirinkau Šukuosenų dizaino studijų programą.

Šioje mokymo įstaigoje sutikau daug nuostabių ir nuoširdžių dėstytojų, kurie padėjo man suformuoti tvirtus įgūdžius, juos tobulinti, pamilti profesiją, atskleisti ir vystyti kūrybinį potencialą.

Studijų metu buvau aktyvus studentas ir Šukuosenų dizaino studijų programos propaguotojas. Ne kartą dalyvavau tarptautiniuose kirpėjų meistriškumo konkursuose, o 2008 m. laimėjau didįjį prizą už madingiausią įvaizdį. Vieno iš konkursų metu mane pastebėjo grožio salono ,,Bomond‘‘ savininkai ir pakvietė įsilieti į kolektyvo gretas. Minėtas kolektyvas garsus visoje šalyje ir už jos ribų savo kūrybiniais parodomaisiais darbais, profesiniais seminarais bei asmeniniais pasiekimais tarptautiniuose ir pasauliniuose kirpėjų čempionatuose. Dirbti ir mokytis šalia aukštą meistriškumo lygį pasiekusių meistrų yra tikra garbė ir nauda bet kuriam specialistui, o kartu ir didelė atsakomybė už visą kolektyvą, nes minėtame grožio salone nuolatos lankosi visuomenėje pripažinti, įžymūs žmonės. Pradžioje buvo nedrąsu, bet ilgainiui pasijutau pilnavertis šio nuostabaus kolektyvo narys, galintis demonstruoti savo gebėjimus, kurti šukuosenų kolekcijas ir jas pristatyti Lietuvos kirpėjams bei plačiai visuomenei.

Savo kūrybines idėjas atskleidžiu ne tik klientams ir specialistams. Dalyvauju įvairiuose madų pristatymuose, ruošiu modelius žurnalų ir reklamų fotosesijoms. Džiaugiuosi baigęs Vilniaus kolegiją, kurioje susiformavo mano begalinė meilė pasirinktai profesijai. Linkiu būsimiems šukuosenų dizaineriams nenuleisti rankų, jei ne viskas pavyks iš pirmo karto, patariu kuo daugiau bendradarbiauti su dėstytojais ir semtis iš jų patirties.