Scenos meno katedros studentai ir dėstytojai nepaprastai džiaugiasi ir didžiuojasi balandžio 15- 19 dienomis priimdami daugelyje Europos šalių teatrų bei aukštųjų mokyklų žinomą dirigentą, kompozitorių, vokalo pedagogą, profesorių Derek Barnes (Londonas, JK)!

Jau daugelį metų profesorius džiugina ne tik savo ypatingai aukšto profesionalumo paskaitomis, nuoširdžiu bendravimu su pedagogais ir studentais, bet ir nuolatiniu bendradarbiavimu tobulinant Muzikinio teatro studijų programą. Apibendrindamas savo viešnagę, Derek Barnes pabrėžė, jog kasmet jo sutikti Muzikinio teatro studijų programos studentai vis labiau motyvuoti, geriau pasiruošę vokaliai, puikiai išmano profesinę (miuziklo) literatūrą.

Aptariant intensyvius penkių dienų solinio dainavimo mokymus, profesorius Derek Barnes pažadėjo ir toliau visokeriopai bendradarbiauti su Menų ir kūrybinių technologijų fakultetu, dalintis savo žiniomis su Muzikinio teatro studijų programos studentais bei dėstytojais, skatinti jaunimą domėtis miuziklu ir populiarinti Muzikinio teatro studiją programą.