Birželio 6 d. Vilniaus senamiestyje skambėjo Vilniaus kolegijos vardas. Muzikos klube „Artistai“ vyko Muzikinio teatro studijų programos trečio kurso studentų solinio dainavimo baigiamasis egzaminas – koncertas „Artistai Artistams“, kur visi studentai turėjo galimybę pademonstruoti savo aktorinius bei vokalinius gebėjimus jungiant kūrinius šiltais pasakojimais, šokiais ir vaidybiniais elementais.

MZ20 grupė – tai unikalus Muzikinio teatro studijų programos trečio kurso studentų būrys. Kiekvienas su savais gebėjimais ir žiniomis atvyko studijuoti iš labai skirtingų aplinkų. Baigiamojo egzamino – koncerto metu studentai pademonstravo įgytas profesines žinias, žiūrovus sužavėdami aukštu vokalinio pasirengimo lygiu ir  puikiu koncertinių kūrinių pasirinkimu.

Į koncertą susirinko gausus būrys svečių: Kolegijos administracijos darbuotojai, studentų artimieji, kiti studentai, absolventai, džiuginę savo plojimais, pagyromis ir susižavėjimo šūksniais. Dar ilgai po koncerto ore skambėjo muzika ir juokas, džiugesio klegesys, niekas nenorėjo skirstytis, nuoširdžiai bendravo ir džiaugėsi galimybe vėl būti drauge. Dainavimas, vaidyba, šokis bei daug kitų įdomių studijų dalykų, per trejus metus suteikusių jaunimui sparnus naujam skrydžiui, džiugino rezultatais ir studentus, ir svečius.

Studentus baigiamajam egzaminui parengė profesionalūs ir atsidavę Scenos meno katedros dėstytojai – Eglė Juozapaitienė, Dalia Babilaitė-Abarė ir Audrius Rubežius, akompanavo Scenos meno katedros dėstytojai – koncertmeisteriai – Nijolė Baranauskaitė-Matukonienė, Ina Kononova-Jasvilienė ir Audrius Rubežius.