Lapkričio 16-20 dienomis, visą savaitę, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete nuotoliniu būdu vyko tarptautinio meno ir kultūros eksperto, muzikologo, muzikos kritiko, muzikos istorijos dėstytojo, profesoriaus JAHANGIR SELIMKHANOV paskaitos, kuriose dalyvavo Kultūrinės veiklos vadybos, Populiariosios muzikos ir Muzikinio teatro studijų programų studentai.

Profesorius Jahangir’as Selimkhanov’as (Azerbaidžanas) nuo 1992 metų reguliariai dėsto septyniose Azerbaidžano aukštosiose mokyklose šiuolaikinės muzikos, kultūros politikos ir kūrybinio proceso kursus. Jis skaito pranešimus ir moderuoja tarptautines konferencijas, simpoziumus bei įvairaus formato kultūros renginius. Azerbaidžano turizmo ir vadybos universitete p. Selimkhanov’as dėsto kultūros politikos, kūrybinės ekonomikos, strateginio menų valdymo paskaitas. Nuo 1977 m. dirbo kaip muzikologas, muzikos kritikas, muzikos teorijos ir muzikos istorijos mokytojas, yra dėstęs įvairiose užsienio aukštosiose mokyklose Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur. Nuo 2018 m. yra nacionalinis UNESCO ekspertas.

Kviestinių dėstytojų vizitai yra be galo naudingi, lavina studentų tarptautines žinias, patirtis ir perspektyvas. Dėkojame profesoriui JAHANGIR SELIMKHANOV už įtraukiantį turinį.