Rugsėjo 24 d. jau penkioliktą kartą po naktinį Vilniaus miestą pasklido kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis 2021“, raginantis grįžti į įprastą kultūrinį gyvenimą. Beveik 80 nemokamų kultūros renginių organizatorių siūlomoje programoje plati ir jų įvairovė: pasirodymai, koncertai, parodos, spektakliai, edukaciniai ir meniniai projektai, atliepiantys pačius netikėčiausius Vilniaus miesto svečių ir gyventojų lūkesčius. Lankytojus džiugino itin gausi ir įvairi muzikinė programa. Šiuolaikinio šokio atlikimą naudojant vaidybos elementus „Laiko ir erdvės suvokimas judesy“ Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pristatė Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedra.

Emocijos, muzikalumas ir judesio laisvė, įkvepianti meno aplinka žavėjo susirinkusiuosius. Erdvė ir muzika, kuri formuoja save per žmogaus judesį, kurioje yra visi įmanomi, nesibaigiantys gyvenimo iššūkiai nepaliko abejingų. Renginį kuravo Scenos meno katedros lektorė Eglė Kančauskaitė. Tariame didelį ačiū studentams ir visai dėstytojų komandai, padėjusiai įgyvendinti visas muzikines idėjas!

Renginio organizatoriai pabrėžia, kad galimybė per vieną naktį atrasti įvairiausius skonius atliepiančius renginius, pamatyti panoraminį miesto vaizdą, proga pasmalsauti tiems, kurių darbo ar gyvenimo ritmas neleidžia ištrūkti iš rutinos, surasti jėgų pažinti gerokai įvairesnę nei kartais atrodo mūsų miesto kultūrą – viskas apima „Kultūros naktį“.