Šiemet festivalis „Kultūros naktis 2021“ atskirą dėmesį rodė muzikai – muzikos itin daug ir labai įvairios. Ir klasikinė akademinė muzika, ir eksperimentinė akademinė muzika, ir populiarioji, ir jauni, smarkūs, bet dar mažai žinomi atlikėjai džiugino miesto lankytojų akis ir širdis. O pati įvairovė nuolatos buvo ir yra festivalio siekis. Į savo muzikinį bliuzo projektą „Bliuzo sielos“ rugsėjo 24 d. PUB‘e „Artistai“ pakvietė Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedros dėstytojai ir studentai.

Bliuzas – tai sielos muzika, suteikianti galimybes išreikšti jausmus, emocijas ar įvairius išgyvenimus muzikos garsais. Žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su šį muzikinį projektą jungiančiu bliuzo muzikos elementu – Blue Notes. Scenoje muzikavo Populiariosios muzikos studijų programos studentai. Juos kuravo Ritminės muzikos katedros docentas, pripažintas menininkas Skirmantas Sasnauskas. Bliuzo garsai suskambo atliekami vokalo, gitaros, bosinės gitaros, mušamųjų ir klavišinių instrumentų. Žiūrovai neliko abejingi išgirdę gyvos muzikos pasirodymą.

Žmonės iš prigimties yra smalsūs ir jiems smagios naujos patirtys, o naujų patirčių atrasti be galo sunku neištrūkstant iš rutinos, tad  didelis ačiū studentams ir juos kuruojantiems dėstytojams už išskirtinį ir nepamirštamą renginį.