2021 m. balandžio 19 d. Žvėryno gimnazijoje įvyko virtuali edukacinė kūrybinė pamoka su Vilniaus kolegijos Projektų ir kompetencijų plėtros skyriaus edukacinių programų koordinatore dr. Inga Kepaliene, kuri susitikimo metu supažindino 7-kus su įvairiais nuostabiais dalykais — su antrinės žaliavos panaudojimo būdais, su prasmingo laisvalaikio planavimu ir jo organizavimu, su Vilniaus kolegijos projektais ir Lietuvos rekordais, su Europos atliekų mažinimo savaitės renginiais.

Susitikimo metu 7-kai kartu su dr. Inga Kepaliene prisiminė, kaip jie, būdami 5-okai, sudalyvavo edukaciniame renginyje, kurį organizavo Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas. Tą dieną buvo sukurtas Lietuvos rekordas — didžiausias rištinis kilimas, prie kurio sukūrimo prisidėjo mokiniai. Bendruomenes sujungęs ir kūrybiškumo pareikalavęs projektas virto įvykiu, kuriuo galime džiaugtis, prisiminti ir didžiuotis.

Edukacinę kūrybinę pamoką dr. Inga Kepalienė 7-okams pratęsė ir pademonstravusi vieną kitą kūrybinę idėją, kaip sukurti dovanėlę mamai ar močiutei, skirtą Motinos dienos progai paminėti. „Visi kartu planavome susitikimą „gyvai“ Vilniaus kolegijoje, fakulteto kūrybinėse dirbtuvėse po karantino. Ačiū už patarimus, bendrystę ir partnerystę!“ – negailėjo gražių atsiliepimų Žvėryno gimnazijos mokytoja Vida Gurklienė.

Mokiniai ir jų klasės vadovė buvo labai patenkinti bei dėkingi dėstytojai už prasmingą, turiningą ir draugišką susitikimą.