Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedra lapkričio 16 d. pakvietė visus į kitokį paskaitos formatą – virtualų Mados Forumą tema: „Eksperimentinės kolekcijos kūrimas: įkvėpimas, patirtys ir priemonės “.

Gausus būrys forumo klausytojų bandė išsiaiškinti, kodėl mums reikia eksperimento madoje? Diskusiją pradėjo Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė. Ji neabejojo, kad eksperimentas yra neatsiejama kūrybos dalis ir papasakojo savo patirtis įvairiuose projektuose.

Mados forumo dalyviai, savo srities profesionalai, tęsė diskusiją. Apie įkvėpimą eksperimentams papasakojo Mados dizaino katedros lektorė Jolita Raupelienė, patirtimis pasidalino Mados dizaino katedros absolventė Morta Nakaitė bei Kauno kolegijos Mados dizaino katedros lektorius, prekinio ženklo „Black Box Label“ įkūrėjas ir kūrybos vadovas Rytis Beiga, su priemonėmis supažindino Mados dizaino katedros profesorė dr. Eugenija Strazdienė bei dailininkė-dizainerė, „LAleotards“ įkūrėja Lina Antinienė. Pasiekimai, klaidos bei įgyvendinti projektai įkvepia nepasiduoti kūrybiniame procese, siekti užsibrėžto tikslo.

Dėkojame už pasidalintas patirtis ir išsakytas įžvalgas pranešėjams, už aktyvumą dalyviams, moderavimą Mados dizaino katedros lektorei Erikai Gudienei. Linkime nepamesti „savojo“ eksperimento kūrybiniame kelyje!