Šiais metais Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas kviečia švenčių laukimo pradžią pažymėti kalėdine muge. Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir Kirtimų kultūros centru organizuojamas renginys  bus turtingas pramogomis ir  kultūrine programa.

Lapkričio 28 d., šeštadienį, Kirtimų kultūros centras virs netradiciniu  Kalėdiniu turgumi.  ,,Kalėdinis blusų turgelis“ – pakvies tuos prekeivius, kurie namuose turi sukaupę vertingų daiktų ir tokius pirkėjus, kurie suteiktų tiems daiktams antrą gyvenimą. Be to, renginio metu veiks net kelios dirbtuvėlės, kurios pakvies norinčius įsijungti į kūrybinę veiklą ir patiems pasigaminti suvenyrų. Renginyje dalyvaujantys Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai renginio svečius džiugins ne tik koncertu (pasirodys Populiariosios muzikos studijų programos studentės Elžbieta Oleškevič, Gintarė Liseckaitė, Greta Šimkutė ir Vilhelmas Rudys), bet ir pristatys madų ir šukuosenų šou, kurio metu susijungs popieriaus, medžiagos  ir šviesos instaliacijos (Dizaino katedros dėstytojos ir studentai). Renginio kulminacija taps unikali kalėdinė instaliacija, kuri tądien bus įžiebta Kirtimų kultūros centro kieme. Kiekvienas renginio lankytojas turės galimybę tapti šio įžiebimo dalimi, pasipuošdamas tamsoje šviečiančiais dažais. Unikali akimirka bus įamžinta bendroje nuotraukoje ir taip simboliškai bus pažymėta žiemos pradžia.

Renginys vyks  lapkričio 28 d. (šeštadienis), Kirtimų kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius). Renginio pradžia – 11 valandą.

kirtimuose