2019 metų balandžio 10 dieną Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos I kurso studentų komanda: Neda Gaudutytė, Kamilė Šaučiūnaitė, Egidijus Cickevičius, Karolina Lasauskaitė, Darius Bulis (lektorė Rima Bačiulytė) atstovavo Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto imitacinei bendrovei „Mabikas“  23-ioje tarptautinėje imitacinių  bendrovių mugėje-konkurse „Verslo kelionė į ateitį“.

Mūsų studentų komanda pelnė sidabrinį diplomą nominacijoje „Už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti“ bei džiaugėsi populiariausios mugės komandos diplomu. Be to, vertinimo komisijos buvo įvertinti diplomu „Už geriausią radijo reklamą tarp aukštųjų mokyklų”, o studentė Neda Gaudutytė parsivežė ir „Geriausios vadybininkės“ diplomą.

Studentai nuoširdžiai džiaugėsi dalyvavimu tokiame renginyje:

Darius: „Buvo labai smagu, pasisėmiau naujos patirties, naujų įspūdžių, bendravau su naujais žmonėmis ir patobulinau savo komunikacinius įgūdžius“.

Egidijus: „Mugėje vykusios prekybos su užsienio šalių imitacinėmis bendrovėmis dėka, buvo galimybė užmegzti tarptautinius kontaktus ir pasiūlyti partnerystę. Tai puiki patirtis ir žinios, kaip bendraujama multikultūrinėje erdvėje, kokie iššūkiai laukia norint patekti į užsienio rinką. Tačiau po tokios praktikos norisi dar daugiau dirbti ties verslo idėjomis“.

Karolina: „Buvo labai įdomus renginys, kuris dar labiau įtraukė į verslą, skatindamas nenuleisti rankų ir judėti tik pirmyn! Supratome, kad einame gera linkme ir tikimės daugiau tokių renginių ateityje!“

Kamilė: „Dalyvavimas renginyje labai padės tolimesniame gyvenime, nes pasirinkus kultūrinės veiklos sferą, reikia daug kūrybiškumo, kuris atsiskleidė mugėje“.

Neda:  „Tai buvo puiki galimybė realizuoti save. Darbas grupėje tikrai buvo įvairiapusiškas, daug dirbome, buvo ir džiaugsmo, ir ginčų, bet viskas tik vardan gero pasirodymo mugėje. Džiugu, kad vyksta tokie renginiai, kurie leidžia tobulėti, mokytis bei generuoti savo idėjas.“