Spalio 18-20 dienomis LITEXPO parodų rūmuose vyko 27-oji specializuota aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2018. Kaip ir kasmet parodos metu Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros dėstytojai ir studentai atstovavo savo fakultetui ir Kolegijai specialiame stende viešindami Mados, Šukuosenų, Įvaizdžio dizaino bei Mados technologijų ir verslo studijų programas. Tuo pat metu parodoje buvo pristatyti ir Mados dizaino katedros vykdomo Interreg Baltic Sea Reagion programos “Smart and Safe Work Wear” projekto trejų metų darbo rezultatai.
Parodos metu studentai susipažino su šalies ir užsienio įmonių produkcija – audiniais, žaliavomis, namų ir interjero tekstile, aksesuarais ir siuvimo priedais, apranga, odos gaminiais. Dėstytojai padėjo studentams atsirinkti ir įvertinti svarbiausius šiuolaikinės mados bei modernių technologijų aspektus. Apžiūrint aprangos gamybos sektorių, buvo akcentuojami išskirtiniai siuvimo technologijų ypatumai. Visi studentai turėjo galimybę išbandyti naujausius įrenginius. Norintys pamatyti įgyvendintų mados verslo idėjų lankėsi parodos metu vykusioje didžiausioje mados mugėje „Fashion Bazaar“.
Pirmąją parodos dieną studentai ir dėstytojai gilino savo profesines žinias konferencijoje „Sumanios gamybos technologijos aprangos ir tekstilės sektoriuje“, o besidomintys mados verslo ateitimi žinių sėmėsi tarptautinėje konferencijoje „Driving Fashion Business: What matters Tomorrow“.