Vasario 16 -18 dienomis Romos Saint Louis College Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedros vedėjas Pranas Kentra kartu su lektoriumi Augustu Baronu dalyvavo Europos konservatorijų asociacijos (AEC – Europian Association of Conservatoiries) organizuojamoje kasmetinėje konferencijoje „Pop & Jazz Platform 2023“.

Renginyje didelis dėmesys buvo skiriamas diskusijoms apie pedagogines aktualijas, mokymo programas, reikalavimus stojamiesiems egzaminams, tarptautiniam bendradarbiavimui bei naujiems galimiems tarptautiniams projektams. Konferencijoje dalyvavo 150 dėstytojų iš prestižinių Europos institutų ir konservatorijų. Susitikimų metu buvo stiprinami ryšiai su Europos mokyklomis, suplanuotos naujos veiklos su Baltijos šalių mokyklų vadovais.

Intensyvus renginys buvo pilnas kultūrinių susitikimų, „gyvų“ įvairių stilių koncertų, pradedant dainininkų, dainų autorių muzika ir baigiant eksperimentine elektronine muzika kartu su geriausiomis grupėmis, gimusiomis istorinėje Romos muzikos mokykloje.