2021 m. kovo 27 d. nuaidėjo gilias tradicijas turintis Tarptautinis vokalistų konkursas ,,Žvaigždžių sonata“, ex. KAUNAS TALENT, kuris šiais metais švenčia savo 20-ties metų jubiliejų. Konkursas dėl pandeminės situacijos vyko nuotoliniu būdu ir šis netradicinis sprendimas turėjo savotiško žavesio – konkurso geografija išsiplėtė iki tolimiausių pasaulio kampelių: Pietų Afrikos, Amerikos bei tolimiausių Azijos kraštų. Dalyviai šiam konkursui ruošiasi ne vienerius metus, todėl itin džiugu sulaukti įvertinimo iš tarptautinės vertinimo komisijos. Šiais metais ją sudarė net 50 komisijos narių, tikri profesionalai iš 5 pasaulio kontinentų.

Trečiojoje konkurso dalyje, pavadintoje „Žiema“, skambėjo virš 300 dainų, kurias atliko 181 dainininkas. Į finalą pateko 220 dainų, iš viso jos buvo vertinamos 5 nominacijose. Nuoširdžiai sveikiname Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros I kurso (MZ20 gr.) studentę Editą Sventickytę (docentės, pripažintos menininkės E. Juozapaitienės dainavimo klasė), tapusią laureate ir pelniusią šiame konkurse III vietą Muzikos iš filmų ir miuziklų kategorijos finale.

Konkurso organizatoriai sveikina visus laureatus ir kviečia į ketvirtąją konkurso dalį, pavadintą „Pavasaris“, tad linkime sėkmės naujuose iššūkiuose!