Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Lietuvos kinologų draugija jau penktus metus Vilniuje organizuoja Gyvūnų globos dienos minėjimą, skatindama žmones labiau rūpintis savo augintinių gerove, ginti gyvūnų teises, didinti šeimininkų atsakomybę, supažindinti su įvairiomis gyvūnų rūšimis ir jų poreikiais.

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros studentai, kuruojami lektorių  Silvijos Grušnienės ir dr. Reginos Venckienės, įgyvendindami eko idėją taip pat prisijungė prie šios puikios iniciatyvos.  Spalio 6-ąją, rudeniško šeštadienio popietę, studentai ir dėstytojai Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro žaliojoje palapinėje kvietė visus šventės dalyvius sukurti ekologišką žaislą savo augintiniams ar gyvūnams iš globos namų, įgyvendinti pažadą įrašytą  „Pažadų kampelyje“. Šventę aplankė ir fakulteto dekanė dr. Birutė Žygaitienė.

Mažiesiems šventės dalyviams Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai padėjo įsikūnyti į jų mylimus gyvūnėlius, vaikams buvo piešiama ant veidukų. “Labai smagu matyti tiek daug šiai šventei neabejingų žmonių, visi noriai ir aktyviai įsitraukė į Vilniaus kolegijos studentų vykdomas veiklas, vaikų eilės rikiavosi prie studenčių, piešiančių ant veidukų. Studentams buvo išties labai naudinga įsitraukti į savanorišką veiklą, nes tai suteikė galimybę tobulėti bendraujant su gyvūnų augintojais” – iniciatyvos sėkmės įspūdžiais dalinosi LKD Mokymo centro savanorė Miglė Pilvelytė.

Kviečiame sekmadienį (spalio 14 d.) per TV6 įsijungti TV laidą “Gyvūnų manija” ir pasižvalgyti po savaitgalį vykusį renginį.

Dėkojame Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymų centrui už galimybę prisidėti prie šio gražaus renginio organizavimo, tikimės ir ateityje bendradarbiauti.

Daugiau renginio akimirkų   

This slideshow requires JavaScript.