Lietuvos parodų ir kongresų centre kovo  8-9 dienomis vykusiose Tarptautinėje šunų parodoje Mados dizaino katedros Įvaizdžio dizaino studijų programos studentės pademonstravo paskaitose įgytus įgūdžius. Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro stende mūsų studentės džiugino mažuosius parodos lankytojus įspūdingais piešiniais ant veido.

Dauguma vaikų labai mėgsta piešinius ant veido, kadangi tai gana originalus būdas tapti mėgstamiausiu gyvūnėliu ar pasakos herojumi, ypatingai tokios parodos metu, kai aplink laksto daugybė keturkojų draugų. Piešti ant veido nėra taip paprasta, norint sukurti gražų piešinį reikia žinoti saugaus piešimo bei spalvų maišymo taisykles, išmanyti veido dažų specifiką, sukoncentruoti vaikų dėmesį įkūnijant juos į norimus gyvūnėlius ar personažus. Mūsų fakulteto studentėms tai  puikiai pavyko atlikti. Parodos lankytojai buvo maloniai nustebinti studenčių darbu, net patys mažiausieji rikiavosi eilėje.

LKD Mokymo centro stende surengtame konkurse „Žaislas svajonių šuniukui“ buvo eksponuojami vaikų darbai,  atkeliavę iš visos Lietuvos mokyklų. Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė, lektorė Lolita Malinauskienė ir administratorė Miglė Pilvelytė kartu su Tarptautinės šunų parodos teisėjais ir parodos svečiais dalyvavo šio konkurso vertinimo komisijos darbe. Buvo skirtos nominacijos išmaniausio, ekologiškiausio, tautiškiausio, originaliausio, spalvingiausio ir išradingiausio žaislo kūrėjams.

Džiaugdamiesi bendradarbiavimu su LKD Mokymo centru, tikimės ir ateityje vykdyti bendras veiklas. Tokie renginiai iš tikrųjų mažina atskirtį tarp žmonių, vienija, skatina tapti geresniais, puoselėja draugystę ir ugdo sąmoningumą.