Gegužės 30 d. Lietuvos krepšinio namuose dėl mados žinovų ir jos mylėtojų simpatijų rungėsi talentingiausi, kūrybingiausi jaunieji dizaineriai iš skirtingų šalių. Užimdamas tvirtą poziciją šalies mados žemėlapyje, renginys suteikia galimybes jauniesiems mados dizaineriams pristatyti savo kūrybą viešai, o mados gerbėjams – atrasti naujus, išskirtinius kūrėjus. Kasmet Mados dizaino katedros studentai dalyvauja atrankose, pristatydami savo kolekcijas. Šiemet dvi Mados dizaino katedros studentės, Katrina Sadovskytė  ir Gintarė Taluntytė, dalyavo tarptautiniame šou, kuriame pristatė savo kolekcijas.

Katrina Sadovskytė, Mados dizaino studijų programos III kurso studentė, pristatė savo baigiamąją kolekciją „20020222“, kurioje tyrinėja žmogaus santykį su atsakomybe (vadovė Morta Nakaitė).
Mados dizaino studijų programos absolventės Gintarės Taluntytės kolekcija „Ne/materialus“ (vadovė Rimantė Rimgailaitė) žiūrovus sužavėjo lengvumu, skaidrumu ir įdomiomis drabužių konstrukcijomis.

Publika labai šiltai sutiko merginų kolekcijas, daug komplimentų sulaukta tiek iš akademinės bendruomenės, tiek mados ir verslo pasaulio atstovų.