Kovo 13 dieną 12:00 val. Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje įvyko Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos studentų ir absolventų paramos koncertas – GLORIA UKRAINA! Visos surinktos lėšos buvo aukojamos Ukrainos žmonėms, nukentėjusiems nuo karo.

Visa Kupiškio bendruomenė ir miesto svečiai liko sužavėti tokiu stipriu, profesionaliu ir kartu be galo jautriu pasirodymu, dėkojo jauniesiems atlikėjams už skleidžiamą viltį, už drąsų raginimą tikėti, už rūpestį, dėmesį kenčiantiems. Ypač didelis ir nuoširdus Ačiū už iniciatyvą atiteko Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros absolventei Miglei Pivoriūnaitei.

Koncertinę programą įspūdingai atliko Muzikinio teatro studijų programos studentai ir absolventai: Miglė Pivoriūnaitė, Vaiva Kalinauskaitė, Eliza Bondarenko, Arminas Griesius, Gabija Puodžiūnaitė, Gabija Lokytė, Eliza Izmalkova, Jokūbas Giedraitis, Jorigė Augustinaitė, Magdalena Baltokaitė. Studentus parengė Scenos meno katedros dėstytojai:  doc. Eglė Juozapaitienė, doc. Dalia Babilaitė-Abarė, lekt. Audrius Rubežius, koncertmeisterė Nijole Baranauskaitė-Matukonienė.

Koncerto muzikinės programos vadovė –doc. Dalia Babilaitė-Abarė.

Anot Mindaugo Kučinsko, Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios kunigo – graži, mylinti, taiki, giedanti, besimeldžianti širdis yra Taikaus Pasaulio Viltis.

Visiems renginyje buvusiems ir nelikusiems abejingais didelis Ačiū. Šis gražios iniciatyvos pavyzdys tik dar kartelį parodė, kokia laisvė mums yra svarbi ir neįkainojama.

Kviečiame žiūrėti koncerto įrašą: