Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Projektų skyriaus vedėja, lektorė Raimonda Agnė Medeišienė š. m. lapkričio mėn. 29 d. – gruodžio mėn. 2 d. pagal ERASMUS+ personalo mobilumo programą su dėstymo vizitu  jau antrus metus iš eilės lankėsi Lodzės universiteto Filologijos institute.

Šįkart paskaitos apie taikomųjų teatro metodų teoriją ir praktines galimybes buvo skirtos teatro vadybos ir naujųjų medijų programos studentams.

Vizito metu vyko suplanuotas susitikimas su šios institucijos Erasmus+ programos koordinatore hab. dr. Karolina Prykowska-Michalak. Jo metu aptartos studentų mobilumo galimybės. Tai dar vienas patikimas partneris aktualus Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentams. Lodzės universitetas – modernus ir šiuolaikiškas, gerai vertinamas net ir kritiškai nusiteikusių studentų. Tad ši švietimo įstaiga – patikimi partneriai profesiniam bendradarbiavimui, Erasmus+ mainų programos studentams, o ypač tiems, kuriems svarbu netolimas atstumas nuo namų.

Lodzė yra iš tikrųjų vertinga vieta besidomintiems kultūra, menais, kūrybinių industrijų ir verslo integracija.  Vienas iš daugelio galimų pavyzdžių – Piotrkovska gatvė (lenk. ulica Piotrkowska). Tai unikalus artefaktas, vadinamoji pagrindinė Lodzės arterija, bene ilgiausia (4,9 km) komercinės paskirties gatvė Europoje.

Bendradarbiavimas su Lodzės universitetu bus tęsiamas, stiprinamas ir nuolat ieškoma įvairesnių bendradarbiavimo galimybių.