Po dvejų metų pertraukos į Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą spalio 25 d. sugužėjo būrys šventiškai pasipuošusių senjorų. VIII-asis senjorų susitikimas prasidėjo šventiniu koncertu Atvirojoje salėje. Muzikinio teatro studijų programos studentai atliko lietuvių liaudies dainas ir populiariausius kūrinius iš visiems gerai žinomų miuziklų.  Pasirodymui juos parengė Scenos meno katedros dėstytojai Eglė Juozapaitienė, Dalia Babilaitė-Abarė, Nijolė Baranauskaitė-Matukonienė. Scenos meno katedros pirmosios studentų laidos absolventas – dėstytojas Justinas Lapatinskas ne tik ruošė studentus, bet ir atliko kūrinį.

Po koncerto svečiai buvo pakviesti į Senjorų klubo prezidentės, ilgametės aktorinio meistriškumo ir režisūros pagrindų dėstytojos Angelės Fišaraitės – Šakalienės tapybos darbų parodos „Veidai“ atidarymą. Keturiolika portretų papuošė Menų fakulteto II aukšto fojė sienas. Paroda veiks iki gruodžio 22 d.

Po parodos atidarymo Senjorai ir fakulteto darbuotojai nuoširdžiai bendravo,  dalinosi įspūdžiais bei džiaugėsi suteikta galimybe pabūti drauge prie kavos puodelio.