Artėjantis šventinis laikotarpis kviečia ne tik linksmintis ir švęsti, bet skirti laiko ir susikaupimui, ramybei. Kaip ir kasmet, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas kviečia visus praleisti jaukų vakarą dėstytojos Dalios Babilaitės – Abarės organizuojamame renginyje „Po bažnyčios skliautais“.

Šiais metais pasirodys didelis Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos studentų  būrys – Kotryna Čereškevičiūtė, Kristina Radžiukynaitė, Lukas Bartaška, Greta Paukšė, Dovilė Keršytė, Roberta Baubinskaitė, Tomas Alenčikas, Gintarė Šmigelskytė, Valerija Iljinaitė, Agnė Levickaitė, Taisija Danilova, Lina Vasiliūtė, Indrė Jucytė, Donatas Mickūnas, Vaiva Kalinauskaitė, Milda Rasilavičiūtė, Justė Kraujelytė ir Eglė Gadeikytė. Studentus koncertui ruošia  dėstytojai Dalia Babilaitė – Abarė, Eglė Juozapaitienė, Audrius Rubežius ir Algirdas Bagdovavičius. Akomponuos –  Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas), Ina Kononova (fortepijonas), Justina Juodytė (smuikas) ir Matas Ričkus (gitara).

Kasmetiniu  tapęs koncertas  „Po bažnyčios skliautais“ žiūrovus vilioja ne tik įdomia ir kokybiška programa, bet ir nuostabiu šviesų šou  bei įtraukiančia ir malonia atmosfera.

Koncertas vyks gruodžio 7 d. 17.15 val. Šv. Ignoto bažnyčioje (Šv. Ignoto g. 6). Koncertas nemokamas.

skliautai