Šių metų birželio mėnesį Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė dr. Birutė Žygaitienė kartu su Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros vedėja, lektore Nomeda Sindaravičiene pagal Erasmus+ programą lankėsi  Vokietijos Ludvigsgaveno taikomųjų mokslų universitete ( Ludwigshafen University of Applied Sciences).

Vizito metu jos susitiko su šio universiteto Tarptautinio skyriaus vadove Kerstin Gallenstein, mobilumo koordinatore Alexandra Ege bei mobilumo ugdymo vadovavimo specialiste Ilse Page.

Ludvigsgaveno taikomųjų mokslų universitetas pasižymi visapusiškomis studijų programomis: ekonomikos mokesčių; kontrolės; finansinių paslaugų; tarptautinio verslo vadybos; tarptautinė verslo vadybos Azijos šalyse; tarptautinė personalo ir organizacijos vadybos; logistikos; marketingo; slaugos pedagogikos; socialinio darbo; ekonomikos informatikos; ekonomikos integruotos į profesinį darbą; sveikatos ekonomijos; akušerijos; tarptautinės verslo administravimo ir IT; tarptautinio verslo administravimo; slaugos; vynininkystės. Visų išvardintų programų yra vykdomos ir magistro studijos. Susitikimų metu buvo aptartos mūsų studentų studijų galimybės ne tik pagal Erasmus+ programą, bet ir tęstinės magistro studijos. Labai nudžiugino, kad mūsų fakulteto kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentai be išlyginamųjų studijų gali iš karto stoti į magistro studijas, reikia tik gerai mokėti vokiečių kalbą. Taip pat  buvo  pasidalinta patirtimi, aptartos aukštojo mokslo didaktikos naujienos.

Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentai Šarūnas Janušis ir Kotryna Stalnionytė pagal Erasmus+ programą šiuo metu mokosi Ludvigsgaveno taikomųjų mokslų universitete. Vizito metu su jais susitiko mūsų fakulteto atstovės. Studentams semestras baigiasi liepos 15 d., todėl šiuo metu jie atsakingai ruošiasi egzaminams.

B. Žygaitienė ir N. Sindaravičienė dalyvavo vakariniame renginyje „Slidefigt Reloaded“, kuriame universiteto profesoriai ir studentai improvizavo pranešimus pagal jiems pateiktas nežinomas skaidres. Laimėjo tie, kuriems žiūrovai labiausiai plojo. Tai buvo iš tiesų smagus ir šiltas renginys.