Lapkričio 29 d. 15:30 val. – 17:30 val. Microsoft Teams platformoje kviečiame dalyvauti nemokamame garso režisieriaus, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedros bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kino ir televizijos katedros docento, dirbančio su elektroninės muzikos studijų programos studentais, Vyčio Purono seminare ,,Interaktyvių muzikos instrumentų kūrimas su Pure Data”. Vytis Puronas per pusantro dešimtmečio trunkančią karjerą dirbo prie daugiau nei pusšimčio kino filmų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje, restauravo lietuvių dokumentinio kino antologiją, kūrė garso dizainą interaktyviems ir virtualios realybės projektams. Kuria ir atlieka muziką analoginiu moduliniu sintezatoriumi.

Seminaro metu dalyviai susipažins su elektroninės muzikos kūrimo pagrindais naudojant atviro kodo programinę įrangą Pure Data. Tai puiki proga sukurti savo poreikiams pritaikytą virtualų instrumentą, kurio pagalba galėsite įrašyti, transformuoti ir komponuoti bet kokiam stiliui aktualius garsus. Pritaikymo laukas itin platus – mobiliosios aplikacijos (sukurtą galutinį kūrinį galima įkelti į Android ar iOS išmanųjį įrenginį – telefoną ar planšetę), interaktyvios instaliacijos, garso dizainas teatrui ar elektroninės muzikos kūrimas.

Seminaro „Interaktyvių muzikos instrumentų kūrimas su Pure Data” turinys:

  • Pure Data pagrindai;
  • Sampleris. Garso įrašymas, atkūrimas ir transformavimas ;
  • Laikas. Tempas ir komponavimo pagrindai;
  • Garso filtrai, efektai, moduliavimo įrankiai;
  • Pritaikymas Android ir iOS mobiliesiems įrenginiams (naudojant MobMuPlat)

Registracijos nuoroda – https://bit.ly/3DtDIOJ

Registracija į seminarą vyksta iki lapkričio 26 d. 12.00 val.

Techniniai reikalavimai seminaro dalyviams:
Dalyviams reikės kompiuterio su Windows, MacOS ar Linux operacine sistema.
Iš žemiau pateiktų oficialių nuorodų atsisiųsti ir į kompiuterį įdiegti nemokamą programinę įrangą Pure Data (naujausia versija 0.51-4):
Windows:  http://msp.ucsd.edu/Software/pd-0.51-4.windows-installer.exe
macOS:  http://msp.ucsd.edu/Software/pd-0.51-4.mac.tar.gz

Norintiems įkelti savo kūrinius į mobilųjį įrenginį, reiktų atsisiųsti :

MobMuPlat:  https://danieliglesia.com/mobmuplat/

Seminaras NEMOKAMAS.