Spalio 17 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bibliotekoje įvyko spalvingas edukacinis  renginys-koncertas ,,Dainuojančios knygos”. Renginio vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai. Kiekvieną rudenį fakultetas pasitinka gausų pirmakursių būrį. Visi jie būna ištroškę naujų žinių, o vienas geriausių studentų pagalbininkas studijose – biblioteka. Kaip rodo praktika, ne visi studentai iškart sužino apie plačią informacijos įvairovę, kurią jiems tiksliai ir operatyviai gali pateikti bibliotekos darbuotojai bei elektroniniai ištekliai. Todėl bibliotekos vedėjos Virginijos Pleskienės bei Scenos meno katedros solinio dainavimo dėstytojų iniciatyva buvo suorganizuotas šis renginys. Jo metu Muzikinio teatro studijų programos pirmakursiams buvo pristatyta šios studijų krypties literatūros įvairovė – natų rinkiniai, klavyrai, istorinė, mokslinė bei mokomoji literatūra ir elektroniniai ištekliai, o gausiai susirinkusius klausytojus, kurių tarpe buvo ne tik studentai, bet ir prodekanas Andrius Juškys bei kiti administracijos darbuotojai, džiugino gražus koncertas.

Renginio dalyviai išgirdo įvairių vokalinių žanrų kūrinius, kuriuos atliko Muzikinio teatro studijų programos studentai: Jorigė Augustinaitė, Beatričė Tylaitė, Toma Ginevičiūtė, Amanda Radzevičiūtė, Jokūbas Giedraitis, Violeta Arcimavičienė, Vaiva Lakštauskienė, Mingaudė Kotryna Zujūtė, Goda Eidintaitė, Eliza Bondarenko, Elzė Borsteikaitė ir Populiariosios muzikos studijų programos studentas Mindaugas Avižienis. Koncerto metu skambėjo gražios ir nuotaikingos lietuvių liaudies dainos bei kūriniai iš žinomų miuziklų – Sweeney Todd, Miss Saigon, The Addams Family, Hamilton, The Little Mermaid, La La Land ir kt.

Šis renginys vyksta jau antrą rudenį iš eilės, o sprendžiant iš jo sėkmės, neabejotinai taps gražia kasmetine tradicija.